Garmin Vivoactive 5 Black







Garmin Vivoactive 5 Black
Algne hind oli: €299.99.€161.99Current price is: €161.99. (Saa soodustust €138.00)
Kohapeal olemas
- Ametlik edasimüüja koos garantiiga
- Kiire tarne kogu Baltikumis ja Euroopas
- Nõustamine enne ja pärast ostu
- Sobivad lisatarvikud ja soovitused toote juurde
- Turvalised maksed GPay, Apple Pay, Visa ja Mastercardiga
Lisainfo
| Mõõtmed | 4.54 × 4.54 × 1.22 cm |
|---|---|
| Füüsilised mõõtmed | 42,2 x 42,2 x 11,1 mm |
| Seadme värv | Sinihall alumiiniumist korpus koos musta korpuse ja silikoonist kellarihmaga |
| Puuteekraan | Jah |
| Ekraani suurus | 30,4 mm |
| Ekraani eraldusvõime | 390 x 390 px |
| Kaal | 26 g |
| Aku kasutusaeg | Nutikella režiim: kuni 11 päeva (alati sisse lülitatud: kuni 5 päeva) Nutikella akusäästurežiim: kuni 21 päeva Ainult GPS GNSS režiim: kuni 21 tundi |
| Mälu | 4 GB |
| Veekindlus | 5 ATM |
| GPS | Jah |
| Glonass | Jah |
| Galileo | Jah |
| Barometrisks altimetrs | Jah |
| Kompass | Jah |
| Ühenduvus | ANT+®, Bluetooth®, Wi-Fi® |
| Garmin Pay™ | Jah |
| LiveTrack | Jah |
| Trueup™ | Jah |
| Move IQ™ | Jah |
| Auto pause® | Jah |
| Auto lap® | Jah |
| Physio trueup | Jah |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
- vívoactive 5
- Laadimine/andmekaabel USB-C
- Dokumentatsioon










