Garmin Fenix 8 AMOLED Sapphire Carbon Gray Black 51mm











Garmin Fenix 8 AMOLED Sapphire Carbon Gray Black 51mm
Algne hind oli: €1,199.99.€869.99Current price is: €869.99. (Saa soodustust €330.00)
Kohapeal olemas
- Ametlik edasimüüja koos garantiiga
- Kiire tarne kogu Baltikumis ja Euroopas
- Nõustamine enne ja pärast ostu
- Sobivad lisatarvikud ja soovitused toote juurde
- Turvalised maksed GPay, Apple Pay, Visa ja Mastercardiga
Kirjeldus
Lisainfo
| Kaal | 0.093 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 5.1 × 5.1 × 1.49 cm |
| Seadme värv | Söehall DLC titaankate musta rihmaga 51mm |
| Füüsilised mõõtmed | 51 x 51 x 14,7 mm |
| Värviline ekraan | Jah |
| Ekraani eraldusvõime | 454 x 454 px |
| Kaal | 92 g |
| Aku kasutusaeg | Nutikell: kuni 29 päeva (13 päeva, alati sisse lülitatud) Aku säästukella režiim: kuni 41 päeva Ainult GPS: kuni 84 tundi (65 tundi, alati sisse lülitatud) |
| Veekindlus | 10 ATM |
| Mälu | 32 GB |
| Barometrisks altimetrs | Jah |
| Kompass | Jah |
| Kiirendusandur | Jah |
| Ühenduvus | ANT+, Bluetooth, Wi-Fi |
| Nutiteavitused | Jah |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Mudel | FENIX 8 |
| Seeria | AMOLED, SAPPHIRE |
- Fenix 8
- Laadimis-/andmekaabel
- Dokumentatsioon










































