Garmin Fenix 8 AMOLED Sapphire Carbon Gray Black 47mm











Garmin Fenix 8 AMOLED Sapphire Carbon Gray Black 47mm
Algne hind oli: €1,099.99.€790.99Current price is: €790.99. (Saa soodustust €309.00)
Kohapeal veel 1
- Ametlik edasimüüja koos garantiiga
- Kiire tarne kogu Baltikumis ja Euroopas
- Nõustamine enne ja pärast ostu
- Sobivad lisatarvikud ja soovitused toote juurde
- Turvalised maksed GPay, Apple Pay, Visa ja Mastercardiga
Kirjeldus
Lisainfo
| Kaal | 0.093 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 5.1 × 5.1 × 1.49 cm |
| Seadme värv | Söehall DLC titaankate musta rihmaga 47mm |
| Füüsilised mõõtmed | 47 x 47 x 13,8 mm |
| Värviline ekraan | Jah |
| Ekraani eraldusvõime | 454 x 454 px |
| Kaal | 73 g |
| Aku kasutusaeg | Nutikell: kuni 16 päeva (7 päeva, alati sisse lülitatud) Aku säästukella režiim: kuni 23 päeva Ainult GPS: kuni 47 tundi (37 tundi, alati sisse lülitatud) |
| Veekindlus | 10 ATM |
| Mälu | 32 GB |
| Barometrisks altimetrs | Jah |
| Kompass | Jah |
| Kiirendusandur | Jah |
| Ühenduvus | ANT+, Bluetooth, Wi-Fi |
| Nutiteavitused | Jah |
| Nutitelefoni platvormi ühilduvus | Android, iPhone |
| Garmin Pay | Jah |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Mudel | FENIX 8 |
| Seeria | AMOLED, SAPPHIRE |
| Objektiivi materjal | Safiirklaas |
- Fenix 8
- Laadimis-/andmekaabel
- Dokumentatsioon










































