1. Mõisted

“Küpsis” – tekstifail, mille salvestame sinu seadme (nt arvuti, mobiiltelefoni, tahvelarvuti) veebilehitsejasse siis, kui külastad INTERVALS.EE veebilehte (edaspidi Veebileht). Kasutame küpsiseid üksnes selleks, et INTERVALS.’ee veebileht ja teenused toimiksid paremini ja tõhusamalt.

2. Küpsiste kasutamine

Veebilehe kasutatavate küpsised eesmärk on tagada:

  • Veebilehel toimimine sinu ootustele vastavalt
  • vältida vajadust ühe sessiooni jooksul mitu korda sisse logida
  • mäletada sinu seadistusi
  • parandada Veebilehe kiirust ja turvalisust
  • Veebilehe sisu sotsiaalmeedias hõlpsamini jagada
  • sisselogimisel lehte isikustada, samuti infot kiiremini leida
  • planeerida Veebilehe parandusi ja arendusi
  • muuta pakkumisi ja turunduslikke teateid sinu vajadustele sobivamaks

3. Kasutusel olevad küpsised

Veebileht võib Kasutaja või Külastaja seadmesse paigaldada alljärgnevaid küpsiseid:

3.1 Hädavajalikud küpsised
Võimaldab kasutada Veebilehe funktsioone ja mäletada vormidesse sisestatud teavet ka siis, kui kasutaja liigub sessiooni ajal muudel Veebilehe alamlehtedel. Ilma selliste küpsisteta pole osad Veebilehe teenused võimalikud. Rangelt vajalikud küpsised ei kogu turunduslikul eesmärgil teavet ega jäta meelde, milliseid lehti internetis vaadatakse.

3.2 Jõudlusküpsised
Jõudlusküpsised koguvad teavet Veebilehe kasutamise kohta ja nende abil saab parandada Veebilehe funktsionaalsust. Jõudlusküpsised näitavad, milliseid lehti külastati kõige sagedamini, milliste Veebilehe lehtedel tekkis kasutamisel probleeme jms. Jõudlusküpsised ei kogu teavet isiku kohta ja kogutud teave on anonüümne.

3.3 Funktsionaalsusküpsised
Funktsionaalsusküpsised mäletavad sinu valikuid ning pakuvad täiustatud ja isikustatud funktsioone. Sellised küpsised mäletavad tehtud muudatusi, aga ei salvesta tegevusi kolmandatel veebilehtedel.

3.4 Sihipärased küpsised
Sihipäraseid või reklaamiküpsiseid kasutatakse selleks, et edastada külastaja huvidega sobivaid reklaame ja piirata reklaami nägemise kordade arvu. Sedalaadi küpsiseid kasutatakse, et mõõta reklaamikampaania tõhusust ja jätta meelde, mida külastaja on Veebilehel vaadanud.

3.5 Kolmandate osapoolte küpsised
Kolmandad osapooled (näiteks Facebook ja Google) võivad kasutada oma küpsiseid või muid meetodeid, et koguda teavet meie Veebilehe sisu kohta, mida oled külastanud. Kolmandad osapooled kasutavad kogutud teavet selleks, et pakkuda kasutusstatistika analüüse ja reklaame sind huvitavatel teemadel.

4. Küpiste haldamine ja kustutamine

Hädavajalike küpsiste lubamine on eelduseks Veebilehe kasutamisel. Veebilehe külastaja keeldumisel ei ole võimalik tagada veebilehe funktsionaalsust. Palun vaata funktsionaalsusküpsiste ja sihipäraste küpsiste kasutamist oma veebilehitseja seadetest: http://et.wondershare.com/recover-data/delete-cookies-from-web-browser.html. Küpsiste kustutamisel või keelamisel võid kaotada juurdepääsu mõnele Veebilehe funktsioonile.