Garmin Fēnix 8 Sapphire Solar Carbon Gray 47mm











Garmin Fēnix 8 Sapphire Solar Carbon Gray 47mm
Algne hind oli: €1,099.99.€797.99Current price is: €797.99. (Saa soodustust €302.00)
Kohapeal olemas
See mitme spordiala jaoks sobiv tipptasemel GPS-nutikell on loodud tõsistele sportlastele ja seiklejatele, kes soovivad ületada oma piire. Sellel on täiustatud treeningufunktsioonid, sobivus sukeldumiseks, sisekõlar ja -mikrofon häälefunktsioonidele, sisseehitatud LED-taskulamp ja kuni 28 päeva kestev aku tänu Power Sapphire™-i päikeseenergiaga laaditavale läätsele1.
- Ametlik edasimüüja koos garantiiga
- Kiire tarne kogu Baltikumis ja Euroopas
- Nõustamine enne ja pärast ostu
- Sobivad lisatarvikud ja soovitused toote juurde
- Turvalised maksed GPay, Apple Pay, Visa ja Mastercardiga
Kirjeldus
Lisainfo
| Kaal | 0.093 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 5.1 × 5.1 × 1.49 cm |
| Seadme värv | Süsihall DLC titaanist kaetud musta rihmaga 47mm Solar |
| Füüsilised mõõtmed | 47 x 47 x 15,2 mm |
| Ekraani eraldusvõime | 260 x 260 px |
| Kaal | 80 g |
| Aku kasutusaeg | Nutikell: kuni 21 päeva / 28 päeva koos päikeselaadimisega* Aku säästev kellarežiim: kuni 34 päeva / 58 päeva koos päikeselaadimisega* Ainult GPS: kuni 67 h / 92 h koos päikeselaadimisega** |
| Veekindlus | 10 ATM |
| Mälu | 32 GB |
| Barometrisks altimetrs | Jah |
| Kompass | Jah |
| Ühenduvus | ANT+®, Bluetooth®, Wi-Fi® |
| Ekraani tüüp | Päikesevalguses loetav transflektiivne (MIP) ekraan |
| Objektiivi materjal | Power Sapphire™ |
| Mudel | FENIX 8 |
- fēnix 8 Sapphire Solar
- Laadimis-/andmekaabel
- Dokumentatsioon










































