Garmin Forerunner 570 Raspberry 42mm







Garmin Forerunner 570 Raspberry 42mm
Algne hind oli: €549.99.€444.99Current price is: €444.99. (Saa soodustust €105.00)
Kohapeal veel 2
Forerunner 570 on Garmini uusima põlvkonna AMOLED-ekraaniga GPS-multispordikell, mis ühendab endas suure jõudlusega spordifunktsioonid ja nutikella funktsioonid. See sobib jooksmiseks, jalgrattasõiduks, ujumiseks ja isegi triatloniks. Nutikellal on sisseehitatud kõlar ja mikrofon, et saaksid helistada või vastu võtta kõnesid.
- Ametlik edasimüüja koos garantiiga
- Kiire tarne kogu Baltikumis ja Euroopas
- Nõustamine enne ja pärast ostu
- Sobivad lisatarvikud ja soovitused toote juurde
- Turvalised maksed GPay, Apple Pay, Visa ja Mastercardiga
Lisainfo
| Seadme värv | Vaarika alumiiniumist läbipaistva luu/mango rihmaga |
|---|---|
| Aku kasutusaeg | Smartwatch režiim: kuni 10 päeva ainult GPS GNSS režiim: kuni 18 tundi |
| Garmin Pay | Jah |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Puuteekraan | Jah |
| Veekindlus | 5 ATM |
| Objektiivi materjal | Corning Gorilla Glass 3 kaitseklaas |
| Füüsilised mõõtmed | 42,4 x 42,4 x 12,9 mm |
| Kaal | 42 g |
| Ekraani suurus | 30,4 mm |
| Ekraani eraldusvõime | 390 x 390 px |
| Värviline ekraan | Jah |
| Mälu | 8 GB |
| GPS | Jah |
| Glonass | Jah |
| Galileo | Jah |
| QZSS | Jah |
| Barometrisks altimetrs | Jah |
| Kompass | Jah |
| Kiirendusandur | Jah |
| Ühenduvus | ANT+, Bluetooth, Wi-Fi |
| LiveTrack | Jah |
| Trueup™ | Jah |
| Move IQ™ | Jah |
| Auto Pause | Jah |
| Auto Lap | Jah |
| Seeria | 570 |
- Forerunner® 570 – 42mm GPS jooksu nutikell
- Laadija/kaabel
- Dokumentatsioon
































