Garmin Forerunner 265 White







Garmin Forerunner 265 White
Algne hind oli: €499.99.€335.99Current price is: €335.99. (Saa soodustust €164.00)
Kohapeal veel 2
- AMOLED-ekraan
- Kuni 20 tundi aku tööaega gps-režiimis
- Täiustatud trenniandmed ja taastumissoovitused
- Satiq™ ja mitmesageduslik gps
- Puuteekraan ja nupud
- Muusika otse
- Ametlik edasimüüja koos garantiiga
- Kiire tarne kogu Baltikumis ja Euroopas
- Nõustamine enne ja pärast ostu
- Sobivad lisatarvikud ja soovitused toote juurde
- Turvalised maksed GPay, Apple Pay, Visa ja Mastercardiga
Kirjeldus
Treeni nutikalt Forerunner® 265 GPS-jooksukellaga
• Suurepärane AMOLED-puuteekraan ja tavapärased nupud; kerge ja 46 mm suurune.
• Aku kestab kuni 13 päeva nutikellarežiimis ja kuni 20 tundi GPS-režiimis.
• Ärgates näed kohe hommikusest raportist uneaja-, taastumis- ja treeninguülevaadet, pulsisageduse muutlikkuse, treeninguvalmiduse ja ilmaandmeid (ligilähedased näitajad)
• Planeeri võistlusstrateegiat igapäevaste kohandatud treeningusoovituste abil, mis. esitatakse rakendusse Garmin Connect™ sisestatud võistluse ja distantsi põhjal, seejärel jälgi kellas võidujooksuvidinat. Päevaseid treeningusoovitusi kohandatakse iga jooksu järel sinu sooritusvõime ja taastumisvajaduse alusel.
• Treeninguvalmiduse hinne põhineb unekvaliteedi, taastumise, treeningukoormuse ja pulsisageduse muutlikkuse andmetel, et teha kindlaks, kas oled valmis intensiivselt treenima (mõõdetud näitajad on ligilähedased).
• Üle 30 tegevusprofiili, sh jooks, triatlonid, jalgrattasõit, avaveeujumine ja muud.
• Pulsisageduse muutlikkus, hiljutine treeninguajalugu ja sooritusandmed annavad ülevaate üldisest tervislikust seisundist ning aitavad kindlaks teha, kas treenid tõhusalt, maksimaalselt või pingutad üle (mõõdetud näitajad on ligilähedased).
• Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid, sh juhtumituvastus (valitud tegevuste ajal) ning abifunktsioon saadavad hädaabikontaktidele sõnumi sinu reaalajas asukohaga, kui kell on ühilduva nutitelefoniga paaristatud; vajalik on seadistamine ja sinu ühilduv nutitelefon peab asuma andmesidevõrgu levialas.
• Mitmesageduslik GNSS koos SatIQ™-tehnoloogiaga tagab ülima positsioneerimistäpsuse mis tahes keskkonnas ning optimeerib seadme aku kestust.
• Paaristatud Android™- või Apple®-nutitelefonist otse randmele edastatavate märguannetega ei jää sul ükski kõne ega sõnum märkamata.
• Jäta sularaha ja kaardid koju – tasu ostude eest kiiresti Garmin Pay™ viipemaksetega (toetatavates riikides ja maksevõrkudes).
• Laadi käekella muusikapalu, sh esitusloendeid teenustest Spotify, Amazon Music ja Deezer (vajalik võib olla tellimus), ning telefonita kuulamise jaoks ühenda juhtmeta kõrvaklapid.
• Vaata oma tervise- ja treeninguteavet, suhtle ja võistle sõpradega, registreeru märkide teenimiseks väljakutsetele ja palju muud – seda kõike meie tasuta ja tellimusvaba rakenduse Garmin Connect™ abil.
Lisainfo
| Kaal | 0.047 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 4.61 × 4.61 × 1.29 cm |
| Seadme värv | Must korpus valge kiviga ja valge kivi / tumesinine silikoonist käerihm. |
| Füüsilised mõõtmed | 46,1 x 46,1 x 12,9 mm |
| Puuteekraan | Jah |
| Värviline ekraan | Jah |
| Ekraani suurus | 32,5 mm (1,3″) läbimõõt) |
| Ekraani eraldusvõime | 416 x 416 px |
| Kaal | 47 g |
| Aku kasutusaeg | Smartwatch režiim: kuni 13 päeva Ainult GPS GNSS režiim: kuni 20 tundi SatIQ (AutoSelect) GNSS režiim: kuni 16 tundi Kõik süsteemid GNSS režiim + multiband režiim: kuni 14 tundi |
| Veekindlus | 5 ATM |
| Ajalugu | 8 GB |
| GPS | Jah |
| Glonass | Jah |
| Galileo | Jah |
| Barometrisks altimetrs | Jah |
| Kompass | Jah |
| Kiirendusandur | Jah |
| Ühenduvus | ANT+, Bluetooth, Wi-Fi |
| Nutiteavitused | Jah |
| Nutitelefoni platvormi ühilduvus | Android, iPhone |
| Garmin Pay | Jah |
| LiveTrack | Jah |
| Juhtumituvastus valitud tegevuste ajal | Jah |
| Trueup™ | Jah |
| Move IQ™ | Jah |
| Auto Pause | Jah |
| Auto Lap | Jah |
| Physio TrueUp | Jah |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Seeria | 265 |
- Forerunner 265
- Įkrovimo / duomenų kabelis
- Dokumentacija












