Garmin Forerunner 970 French Gray







Garmin Forerunner 970 French Gray
Algne hind oli: €749.00.€633.99Current price is: €633.99. (Saa soodustust €115.01)
Kohapeal veel 2
Esmaklassiline GPS-jooksu ja triatloni nutikell, millel on meie kõige eredam AMOLED-ekraan, vastupidav safiirklaas ja kerge titaanist lukk. Uus – sisseehitatud kõlar ja mikrofon randmelt helistamiseks (kui see on ühendatud nutitelefoniga).
- Ametlik edasimüüja koos garantiiga
- Kiire tarne kogu Baltikumis ja Euroopas
- Nõustamine enne ja pärast ostu
- Sobivad lisatarvikud ja soovitused toote juurde
- Turvalised maksed GPay, Apple Pay, Visa ja Mastercardiga
Lisainfo
| Füüsilised mõõtmed | 47 x 47 x 12,9 mm |
|---|---|
| Värviline ekraan | Jah |
| Ekraani suurus | 35,3 mm |
| Ekraani eraldusvõime | 454 x 454 px |
| Kaal | 56 g |
| Aku kasutusaeg | Nutikella režiim: kuni 15 päeva Ainult GPS GNSS režiim: kuni 26 tundi |
| Veekindlus | 5 ATM |
| Mälu | 32 GB |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| GPS | Jah |
| Glonass | Jah |
| Galileo | Jah |
| Ühenduvus | ANT+, Bluetooth, Wi-Fi |
| Garmin Pay | Jah |
| LiveTrack | Jah |
| Trueup™ | Jah |
| Move IQ™ | Jah |
| Auto Pause | Jah |
| Auto Lap | Jah |
| Objektiivi materjal | Safiirklaas |
| Seadme värv | Pehme kuldne titaan, prantsuse halli lüüsi ja prantsuse halli/läbipaistva indigo värvi rihmaga. |
| Seeria | 970 |
- Forerunner 970 GPS jooksukell
- Laadimiskaabel
- Dokumentatsioon





























