Garmin Approach S44 Silver Twilight







Garmin Approach S44 Silver Twilight
Algne hind oli: €349.99.€299.99Current price is: €299.99. (Saa soodustust €50.00)
Saabub 22.04.2026
Kõik funktsioonid, mida võid vajada oma skoori vähendamiseks Approach S44 GPS-iga golfi nutikellaga.
See toode on praegu välja müüdud
0 kasutajat on liitunud selle toote ootenimekirjaga.
0 kasutajat on liitunud selle toote ootenimekirjaga.
- Ametlik edasimüüja koos garantiiga
- Kiire tarne kogu Baltikumis ja Euroopas
- Nõustamine enne ja pärast ostu
- Sobivad lisatarvikud ja soovitused toote juurde
- Turvalised maksed GPay, Apple Pay, Visa ja Mastercardiga
Kirjeldus
MEIE AITAME SUL MÄNGIDA
Kõik funktsioonid, mida võid vajada oma skoori vähendamiseks Approach S44 GPS-iga golfi nutikellaga.
- KIRGAS JA VÄRVILINE 1,2-TOLLINE AMOLED-EKRAAN
- KOGU PUNKTE JA LAADI NEED ÜLES RAKENDUSSE GARMIN GOLF™
- 43000+ EELLAADITUD RAJAD
- VAHEMAA GRIINI ESI- JA KESK- NING TAGAOSANI
- KERGE DISAIN
- GPS-REŽIIMIS PEAB AKU VASTU KUNI 15 TUNDI
SEE, MIS SULLE MEELDIB
GALVENĀS FUNKCIJAS
- VÄRVILINE JA VÕIMEKAS. Imeline 1,2-tolline AMOLED puuteekraan muudab griinil kauguse, lõksude ja löögikauguste märkamise 43000+ väljakul lihtsamaks.
- PLAANI OMA LÖÖKI. Kaugused griini esi-, kesk- ja tagaosani. Lisaks liigu liivalõksude, veeohtude ja layup-kohtade vahel.
- TÄIUSTA OMA MÄNGU. Rakenduse Garmin Golf liikmesusega saad täiustatud CourseView kaardid iga augu, griini kontuuriandmete, PlaysLike kauguste andmete ja puutesihtimisega, et näeksid täpset kaugust raja igas punktis.

JÄLGI OMA GOLFIKEPPE
Löögi jälgimise automaatse võimekuse jaoks ühenda valikulise golfikepi jälgijaga Approach CT10 (müüakse eraldi), et saada selgem ülevaade, millistele osadele oma mängust keskenduda.

JÄLGI PUNKTISKOORI
Jälgi mängimise ajal hõlpsalt skoori ja laadi see statistika jälgimiseks ja händikäpi arvutamiseks rakendusse Garmin Golf.
iPhone on ettevõtte Apple Inc. USA-s ja muudes riikides registreeritud kaubamärk. Android on ettevõtte Google LLC. kaubamärk
SPOTIFY ja Spotify logo on ettevõttele Spotify AB kuuluvad registreeritud kaubamärgid.
Kuna insenerid teevad toodetele pidevalt uuendusi, ei pruugi need piltidel, videodes ja tehnilistes andmetes alati kajastuda.
Lisainfo
| Kaal | 0.047 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 4.61 × 4.61 × 1.29 cm |
| Seadme värv | Hõbedane alumiiniumist korpus koos hämaravärvilise silikoonrihmaga |
| Ekraani eraldusvõime | 390 x 390 px |
| Aku kasutusaeg | Nutikella režiim: kuni 10 päeva GPS režiim: kuni 15 tundi |
| Veekindlus | 5 ATM |
| Ekraani suurus | 30,4 mm (1,2") läbimõõt) |
| Kaal | 42 g |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Mälu | 4 GB |
| Ühenduvus | BLUETOOTH LE |
| Nutitelefoni platvormi ühilduvus | Android, iPhone |
| Objektiivi materjal | Corning Gorilla Glass 3 kaitseklaas |
| Füüsilised mõõtmed | 43 x 43 x 11,4 mm |
- Approach S44 GPS golfi nutikell
- Laadija/kaabel
- Dokumentatsioon





































