Garmin Approach G20 Solar







Garmin Approach G20 Solar
Algne hind oli: €349.99.€335.99Current price is: €335.99. (Saa soodustust €14.00)
Kohapeal veel 1
Mängi kauem GPS-käsiseadmega Approach G20 Solar, millel on päikesepaistelistes oludes lõputult kestev aku 1 — tuntud kui ideaalne golfipäev.
- Ametlik edasimüüja koos garantiiga
- Kiire tarne kogu Baltikumis ja Euroopas
- Nõustamine enne ja pärast ostu
- Sobivad lisatarvikud ja soovitused toote juurde
- Turvalised maksed GPay, Apple Pay, Visa ja Mastercardiga
Kirjeldus
SIIN VÄLJAKUTSE. JA TULEMAS. JA VEEL ÜKS.
Mängi kauem GPS-käsiseadmega Approach G20 Solar, millel on päikesepaistelistes oludes lõputult kestev aku 1 — tuntud kui ideaalne golfipäev.
GALVENĀS FUNKCIJAS
- PÄIKESEVALGUSES LOETAV, SUURE ERALDUSVÕIMEGA 2,2-TOLLINE EKRAAN
- LÕPUTU AKUKESTUS VÕIMALDAB KAUEM MÄNGIDA1
- 43000+ EELLAADITUD GOLFIVÄLJAKUT
- KAUGUS MEETRITES PÕRANDA ESI-, KESK- JA TAGAKÜLJELE
- SISSEEHITATUD MAGNET KÄRU KINNITAMISEKS
- SUURI NUMBREID ON LIHTNE LUGEDA
SULLE MEELDIB SEE

PÄIKESEVALGUSES LOETAV EKRAAN
Näete hõlpsasti kaugust jaardites greeni esi-, kesk- ja tagaküljele, samuti takistusi ja dogleg’e. Päikesevalguses loetav 2,2-tolline ekraan on suurte numbritega, mis tagavad hea nähtavuse.

PIIRAMATU AKU KASUTUSIGA
Mida rohkem sa mängid, seda rohkem saad päikeseenergiaga laadides mängida. Lõputult kestev aku päikeselistes oludes1 või kuni 36 vooru päikese käes laadimata.

HOIDKE SEDA SEAL, KUS SOOVITE SEDA HOIDA
Kinnitage oma Approach G20 Solar hõlpsasti käru külge, kasutades sisseehitatud magnetit, või hoidke seda kaasasoleva vööklambriga puusal.
ME HOOLIME TEIE MÄNGUST!

EELLAADITUD GOLFIVÄLJAKUD
Valige üle 43 000 eellaaditud golfiväljaku hulgast üle maailma ja saate ühilduva nutitelefoniga ühendades golfiväljakute kohta traadita uuendusi.

ROHELISE VAATE FUNKTSIOON
Kasutage Grin View ekraani, et näha grinsi kuju, kui sisestate näpud käsitsi.

TUULE KIIRUS JA SUUND
Kui ühendate oma seadme Garmin Golf™ nutitelefonirakendusega, saate tuule kiiruse ja suuna, samuti otseülekande, kui ühendate oma seadme Garmin Golf™ nutitelefonirakendusega.

MINU GARMINI FUNKTSIOONI LEIDMINE
Kui jätate oma seadme kuhugi maha, saate minna tagasi oma viimase teadaoleva asukoha juurde, mida näitab Garmin Golfi rakendus Approach G20 Solar.

VEETEADUSES
Approach G20 Solar on loodud kasutamiseks igas ilmastikutingimustes (IPX veekindluse klass).

AUTOMAATNE LÖÖGI JÄLGIMINE
Approach® CT10 kepi jälgimisandureid (müüakse eraldi) saab ühendada Approach G20 Solariga, et automaatselt jälgida lööke.
1Eeldab 5000 luksiseid tingimusi
Kuna insenerid teevad toodetele pidevalt uuendusi, ei pruugi need piltidel, videodes ja tehnilistes andmetes alati kajastuda.
Lisainfo
| Kaal | 0.047 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 4.61 × 4.61 × 1.29 cm |
| Seadme värv | Must |
| Ekraani eraldusvõime | 240 x 320 pikslit |
| Aku kasutusaeg | 180 tundi (36 ringi) GPS-režiimis ainult ebapiisava päikesevalguse tingimustes. |
| Veekindlus | IPX7 |
| Ekraani suurus | 33 x 44 mm |
| Kaal | 100 g |
| Ekraani tüüp | Päikesel loetav, kõrgresolutsiooniga, ühevärviline |
| Liides | USB-C |
| Füüsilised mõõtmed | 53 x 90 x 18 mm |
| Ekraani suurus | 1.3 x 1.7 collas |


























