Garmin Foretrex 901 Ballistic Edition




Garmin Foretrex 901 Ballistic Edition
Algne hind oli: €649.99.€591.99Current price is: €591.99. (Saa soodustust €58.00)
Labi müüdud
Selle GPS-navigaatoril on hõlpsalt loetav ühevärviline ekraan, mitme sagedusribaga GNSS ja täiustatud navigatsiooniandurid, mis aitavad sul enesekindlalt seigelda. Kui on aeg kauglasu arvutamiseks, siis kasuta seadmes olevat Applied Ballistics® tarkvara.
See toode on praegu välja müüdud
0 kasutajat on liitunud selle toote ootenimekirjaga.
0 kasutajat on liitunud selle toote ootenimekirjaga.
- Ametlik edasimüüja koos garantiiga
- Kiire tarne kogu Baltikumis ja Euroopas
- Nõustamine enne ja pärast ostu
- Sobivad lisatarvikud ja soovitused toote juurde
- Turvalised maksed GPay, Apple Pay, Visa ja Mastercardiga
Kirjeldus
BALLISTILINE LAHENDAJA
Arvuta suurepärane lask komplekti kuuluva Applied Ballisticsi tarkvaraga. Ballistiliste profiilide haldamiseks loo ühilduva nutitelefoni abil traadita ühendus rakenduse ABSynapse™ ja Garmini rakenduse vahel.
VASTUPIDAV
Testitud militaarstandardite (MIL-STD-810) alusel taluma liiva ja tolmu, vibratsiooni, põrutusi, temperatuuri, kõrgust, niiskust jne. Vastupidava disaini veekindlusklass on IPX.
AKU PIKK KASUTUSAEG
Aku kasutusaeg navigeerimisrežiimis kuni 100 tundi või ekspeditsioonirežiimis kuni 1000 tundi, töötab 2 välitingimustes vahetatava AAA-patareiga (ei kuulu komplekti).
TAKTIKALISED FUNKTSIOONID
GPS-andmete salvestamise ja jagamise peatamiseks ning traadita ühenduvuse keelamiseks kasuta funktsiooni stealth mode. Turbeprobleemide korral vajuta seadme mälu kustutamiseks kill switchi. Militaarjuhiste alusel langevarju suurel kõrgusel avamispunktide arvutamiseks kasuta jumpmasteri režiimi.
NAVIGATSIOONIANDURID
Liigu maastikul täiustatud anduritega, sh 3-teljeline kiirendusmõõtur, 3-teljeline kompass ja baromeetriline kõrgusmõõtur. Täiendatud mitmeribalise GNSS-iga saad parema positsioneerimistäpsuse.
ÜHENDA OMA SEADMED
Nutiteavituste saamiseks ühenda see oma ühilduva nutitelefoniga. Seo oma ühilduva inReach® satelliitsideseadmega ja vaata sõnumeid otse ekraanilt1.
1 Vajalik on satelliitsidetellimus. Mõnes jurisdiktsioonis on satelliitsidevahendite kasutamine reguleeritud või keelatud. Sinu kohustus on teada ja järgida kõiki kohaldatavaid seadusi jurisdiktsioonides, kus sa kavatsed seadet kasutada.
Lisainfo
| Kaal | 0.1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 5.17 × 9.9 × 2.61 cm |
| Füüsilised mõõtmed | 7,4 x 4,3 x 2,3 cm |
| Ekraani eraldusvõime | 320 x 240 px |
| Kaal | 108 g |
| Veekindlus | IPX7 |
| GPS | Jah |
| Galileo | Jah |
| Ekraani tüüp | Monokroomne MIP |
| Ühenduvus | ANT+, Bluetooth |
| Patarei tüüp | 2 AA patareid |
| Liides | USB-C |
| Applied Ballistics | Jah |
| Ekraani suurus | 2.2 collas |
- Foretrex® 901 Ballisticu versioon
- Randmerihm
- USB-C juhe
- Dokumentatsioon




















