Garmin eTrex Solar





Garmin eTrex Solar
Algne hind oli: €279.99.€177.99Current price is: €177.99. (Saa soodustust €102.00)
Labi müüdud
Selle hõlpsalt kasutatava ja piiramatu aku kasutusajaga GPS-käsiseadmega seikled kauem (kui seda kasutada päikeselise ilmaga (75 000 luksi)), lisaks juhtmevaba ühenduvus ja mitme sagedusribaga GPS-i tugi, et saaksid rohkem ümbrust uurida.
- Suure kontrastsusega 2,2-tollise ekraaniga pole ere päikesevalgus probleemiks.
- 75 000 luksistes oludes kasutades saad piiramatu aku kasutusajaga pikemaid seikluseid plaanida.
- Soovid paremat positsioneerimistäpsust? Seda pakub mitme sagedusribaga GPS.
- Loo ühendus Garmin Explore™-i nutiseadme rakendusega ja kavanda reise jpm.
- Hoia suunda digitaalse kompassi abil ja püsi alati kursil.
- Ära ilma pärast muretse. Seade on veekindel (kaitseaste IPX7).
See toode on praegu välja müüdud
0 kasutajat on liitunud selle toote ootenimekirjaga.
0 kasutajat on liitunud selle toote ootenimekirjaga.
- Ametlik edasimüüja koos garantiiga
- Kiire tarne kogu Baltikumis ja Euroopas
- Nõustamine enne ja pärast ostu
- Sobivad lisatarvikud ja soovitused toote juurde
- Turvalised maksed GPay, Apple Pay, Visa ja Mastercardiga
Kirjeldus
PIKEMAD SEIKLUSED PÄIKESEENERGIAGA
Nautige pikemaid seiklusi selle lihtsalt kasutatava käsipõhise GPS-seadmega, millel on piiramatu aku kestvus päikesepaistelistel päevadel (75 000 luksi). Samuti on olemas juhtmeta ühenduvus ja mitmesageduslik GPS-tugi veelgi rohkemate avastuste ja rõõmu jaoks.
Lisainfo
| Kaal | 0.1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 5.17 × 9.9 × 2.61 cm |
| Füüsilised mõõtmed | 6,4 x 10,5 x 3,1 cm |
| Ekraani eraldusvõime | 240 x 320 px |
| Kaal | 141 g |
| Veekindlus | IPX7 |
| GPS | Jah |
| Galileo | Jah |
| QZSS | Jah |
| Ekraani tüüp | 2,2″ transflektiivne, ühevärviline |
| Ühenduvus | Bluetooth |
| Patarei tüüp | Laetav, sisemine liitium-ioonelement |
| Liides | USB-C |
| Ekraani suurus | 2.2 collas |
- eTrex Solar
- Type-C – Type-C USB-kaabel
- Dokumentatsioon
























