Garmin Edge 550







Garmin Edge 550
Algne hind oli: €449.00.€390.99Current price is: €390.99. (Saa soodustust €58.01)
Kohapeal veel 1
Edge 550 on kompaktne, nuppude ja erksavärvilise ekraaniga GPS-rattakompuuter, mis annab sulle õigeid vihjeid, juhiseid ja näpunäiteid energia taastamiseks, et sa suudaksid rohkem kui kunagi varem. Mõned treening- ja sooritusfunktsioonid nõuavad ühilduvat pulsimonitori, võimsusmõõturit või mõlemat.
- Ametlik edasimüüja koos garantiiga
- Kiire tarne kogu Baltikumis ja Euroopas
- Nõustamine enne ja pärast ostu
- Sobivad lisatarvikud ja soovitused toote juurde
- Turvalised maksed GPay, Apple Pay, Visa ja Mastercardiga
Kirjeldus

VÄIKESED, AGA VÕIMSAD
- KIRGAS VÄRVILINE EKRAAN KUVAB ÜKSIKASJALIKUD KAARDID JA ANDMED
- AKU KASUTUSAEG KUNI 12 TUNDI NÕUDLIKES OLUDES JA KUNI 36 TUNDI AKUSÄÄSTUREŽIIMIS
- SAA TEADA TEISTE RATTURITE TEATATUD TEEOHTUDEST1
- TÄIUSTATUD TREENING- JA SOORITUSFUNKTSIOONID
- RÜHMASÕIDU FUNKTSIOONIGA PÜSID ÜHENDUSES JA KONKURENTSIS
- SÕIDA NAGU KOHALIK EELLAADITUD TOPOACTIVE KAARTIDE JA TRAILFORKSI ANDMETEGA
SEE, MIS SULLE MEELDIB
GALVENĀS FUNKCIJAS
- NUTIKAD ENERGIA TAASTAMISE MÄRGUANDED. Võimsusjuhendit kasutades või pärast treeningut saad juhiseid selle kohta, mitu grammi süsivesikuid ja milliliitrit vett peaksid sõidu ajal tarbima, ning oma füüsilisel vormil, raja tingimustel, temperatuuril ja niiskusel põhinevaid märguandeid.
- GARMIN COACH TREENINGKAVAD. Treeni ürituse jaoks, saavuta eesmärk või paranda oma vormi isikupärastatud Garmini treeneri treeningkavadega; Garmini rattasõidutreeneri kavad kohanduvad ka sinu treeningu, taastumise ja raja tingimustega.
- TÄIUSTATUD TREENINGUFUNKTSIOONID. Vaata sporditeadlaste poolt toetatud ülevaadet jõudlusjuhiste, reaalajas vastupidavuse, rattasõiduvõimekuse ja muuga.
REAALAJAS ILMATEATED
Jälgi sõidu ajal ilma ja tee õigemaid otsuseid radari ja tuulesuuna andmekihtide abil, kui kasutad seda oma nutitelefoni ja rakendusega Garmin Connect.
RÜHMASÕIT
Püsi rühmasõitudel1 ühenduses sõiduaegse sõnumside, reaalajas asukohtade ja juhtumituvastuse hoiatustega2; vaata sõidusiseste tõusude edetabeleid ja reaalajas andmeid võrrelduna teiste sõitjatega.
TEEOHTUDE HOIATUSED
Saa teada teiste ratturite teatatud teeohtudest ja anna endagi panus1.
SUUDA ROHKEM KUI KUNAGI VAREM
VALMISTU
- TREENITUSTASE. Hinda oma tulemusnäitajaid, et näha, kas treenid tulemuslikult.
- KUUMUSE JA KÕRGUSEGA KOHANDUV. Vaata, kuidas su keha kuumuse ja kõrgusega kohanemisega toime tuleb’.
- JALGRATTASÕIDU VÕIMEKUS JA RAJA NÕUDED. Võrdle oma rattasõiduvõimekust raja tingimustega, et keskenduda treeningule.
- IGAPÄEVASEID TREENINGSOOVITUSI. Hangi igapäevaseid sõidusoovitusi, mis põhinevad su füüsilisel vormil, praegusel treeningkoormusel ja näitajal VO2 max.
- SÕIDUSPETSIIFILINE MARSRUUT. Hangi oma sõidule sobiv marsruut ja vaata teiste Garmini jalgratturite lemmikmarsruute.
- RATTASPETSIIFILINE KAARDISTAMINE. Sõida eellaaditud kaartide abil, mis sisaldavad Trailforksi ülemaailmseid maastikurattaradade andmeid.
- HARUREŽIIM. Vaata eesootavate radade nimesid, nende vahemaad, kõrgust jpm.
- WI-FI-ÜHENDUVUSEGA KAARDIHALDUR. Lisa, vaheta või uuenda tasuta kaarte seadme Wi-Fi-ühendusega.
TREENI JA TEE TULEMUS
- REAALAJAS VÕHMA ÜLEVAATED. Vastupidavuse soovitused näitavad, kui palju energiat sul praeguse pingutuse ajal jäänud on.
- JÕUDLUSJUHIS. Halda pingutusi soovitatud jõudluseesmärkide abil, mis põhinevad reaalajas vastupidavuse ja tuule infol.1.
- CLIMBPRO TÕUSUPLANEERIJAT. Vaata jäänud tõusu pikkust ja kallet sõidu ajal, et mõõta nõutavat pingutust ja näha kaardil läheduses olevaid tõuse.
- RATTASÕIDU DÜNAAMIKA. Täiustatud rattasõidumõõdikud annavad muutuvates tingimustes sooritusest ülevaate.
- ENDURO JA ALLAMÄGE SÕIDU PROFIILID. Enduro sõiduprofiil jälgib üldist tõusu ja laskumist iga laskumise ning kogu sõidu lõikes. Allamäge profiil salvestab ringid iga kord kui laskumise lõpetad.
- 5 HZ GPS SALVESTUS. Vaata põhjalikumaid andmeid valitud trajektooride kohta rajal mitmeribalise GPS-iga koos 5 Hz GPS-salvestusega enduro või allamäge sõidu profiilide kasutamise käigus.
- MÄÄRAKE AJAVÕTUVÄRAVAD. Määra ajavõtuväravad kogu raja ulatuses, et jälgida vaheaegu ja oma sooritust reaalajas paremini mõista.
- MTB DÜNAAMIKA. Jälgi sõidu vajalikke andmeid nagu hüpete arv, hüppe pikkus ja õhus oleku aeg.
- MÕÕDIKUD GRIT JA FLOW. Grit hindab raja raskusastet. Flow mõõdab, kui sujuvalt sa sellel sõidad.
- PÖÖRDEST PÖÖRDENI NAVIGEERIMISE ABIL. Püsi üksikasjalikke juhiste ja hoiatuste abil kursil.
- TAGASI ALGUSESSE. Kui oled eksinud või tahad varakult koju minna, naase rajale või alguspunkti.
- TOITUMISE JA VEETARBIMISE HOIATUSED. Hoolitse sõites enda energiavarude eest märguannete abil, mis annavad teada, kui on aeg juua või süüa.
- KÄIKUDE SUHTARVU ANALÜÜS. Vaata pärast sõitu iga käigu suhtarvu aega elektroonilise käiguvahetusega ühenduse korral.
JALGRATTASÕIDU OHUTUS JA TEADLIKKUS
- JUHTUMITUVASTUS. See funktsioon saadab sinu asukohaga sõnumi2 hädaolukorra kontaktisikutele, kui maanteel või maastikul on juhtunud intsident.
- ÜHILDUV VARIA SEADMETEGA. Seo oma Edge-seade Varia tahavaateradari ja nutikate tuledega, et näha ja olla nähtav.
- SEADME INREACH ÜHILDUVUS. Püsi ühenduses kõikjal, kus sõidad, sidudes selle ühilduva inReach seadmega3.
- LIVETRACK JAGAMINE. Sulle lähedased inimesed saavad jälgida nüüd sinu asukohta reaalajas ja näha sinu kiiruse ja rajaplaani1 andmeid.
- JALGRATTA ALARM. PIN-koodiga kaitstud häire annab su Edge-seadmest valjult märku, kui su ratast liigutatakse. Kui Edge-seade on nutitelefoniga seotud ja Bluetooth-ühenduvuse levialas, saad oma ühilduvasse nutitelefoni teate, et sinu ratast on liigutatud.
ÜHENDUVUS
- NUTITEAVITUSED. Saa tekstsõnumeid ja teavitusi oma Edge’i rattaarvutisse, kui see on seotud su nutitelefoniga.
- NUTIKA TREENERI ÜHILDUVUS. Selle Edge seadme saab siduda sisetrenažööriga, et saaksid jälgida oma koduseid sõite.
- ELEKTRIRATTA ÜHILDUVUS. Ühenda see oma ANT+ tehnoloogia ühilduva elektrirattaga.
- CONNECT IQ POOD. Laadi alla kohandatavaid andmevälju ning hangi rakendusi ja vidinaid meie Connect IQ Store’i nutitelefonirakendusest.
- ELEKTROONILISE KÄIGUVAHETUSSÜSTEEMI ÜHENDUVUS. Konfigureeri valitud käiguvahetussüsteem, et juhtida oma Edge seadet ja vaadata aku kasutusaega, sirvida andmelehti ja palju muud.
1Kasutamisel ühilduva nutitelefoni ja rakendusega Garmin Connect.
2Ohutus- ja jälgimisfunktsioonide nõuded leiad aadressilt Garmin.com/safety.
3Vajalik on satelliitsidetellimus. Mõnes jurisdiktsioonis on satelliitsidevahendite kasutamine reguleeritud või keelatud. Sinu kohustus on teada ja järgida kõiki kohaldatavaid seadusi jurisdiktsioonides, kus sa kavatsed seadet kasutada.
Kuna insenerid teevad toodetele pidevalt uuendusi, ei pruugi need piltidel, videodes ja tehnilistes andmetes alati kajastuda.
Lisainfo
| Kaal | 0.0791 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 5 × 8.2 × 2 cm |
| Auto Pause | Jah |
| Auto Lap | Jah |
| Physio TrueUp | Jah |
| Segmendid | Jah |
| InReach-seadmega ühilduv | Jah |
| LiveTrack | Jah |
| Juhtumituvastus valitud tegevuste ajal | Jah |
| Sõitjate vaheline sõnumiteenus | Jah |
| Nutitelefoni platvormi ühilduvus | Android™, iPhone® |
| Ühenduvus | ANT+®, Bluetooth®, Wi-Fi® |
| Nutiteavitused | Jah |
| Kiirendusandur | Jah |
| Barometrisks altimetrs | Jah |
| Galileo | Jah |
| Glonass | Jah |
| GPS | Jah |
| Mälu | 64 GB (ainult sisemälu) |
| Ajalugu | 200 h |
| Aku kasutusaeg | Aku kasutusaeg kuni 12 tundi (nõudliku kasutuse korral), Kuni 36 tundi akusäästurežiimis |
| Ekraani suurus | 2,7″ diagonaal |
| Ekraani eraldusvõime | 420 x 600 px |
| Füüsilised mõõtmed | 54,6 x 92,2 x 16,8 mm |
| Värviline ekraan | Jah |
| Kaal | 113 g |
| Veekindlus | IPX7 |
| Patarei tüüp | Laetav liitium-ioon |
| Ekraani tüüp | Vedelkristall |
| Puuteekraan | Ei |
| ClimbPro vabasõit | Jah |
| ClimbPro tõusuplaneerija | Jah |
| Pakendi sisu | Ainult seade |
- Edge 550 GPS-rattakompuuter
- Ette paigaldatav kinnitusvahend
- Standard kinnitus
- Randmepael
- Laadimine/andmekaabel
- Dokumentatsioon


































