Garmin Edge 1050






Garmin Edge 1050
Algne hind oli: €749.99.€584.99Current price is: €584.99. (Saa soodustust €165.00)
Saabub 23.04.2026
Paranda kvaliteetse rattaarvuti Edge 1050 ja selle tulemuslikkuse ülevaadete, sõiduaegse võistluse ja personaliseeritud juhendamisega iga sõitu laupäevastest rühmasõitudest pikkade soolosõitudeni.
See toode on praegu välja müüdud
0 kasutajat on liitunud selle toote ootenimekirjaga.
0 kasutajat on liitunud selle toote ootenimekirjaga.
- Ametlik edasimüüja koos garantiiga
- Kiire tarne kogu Baltikumis ja Euroopas
- Nõustamine enne ja pärast ostu
- Sobivad lisatarvikud ja soovitused toote juurde
- Turvalised maksed GPay, Apple Pay, Visa ja Mastercardiga
Kirjeldus
RATTAARVUTI EDGE 1050 MUUDAB IGA SÕIDU PAREMAKS
Paranda kvaliteetse rattaarvuti Edge 1050 ja selle tulemuslikkuse ülevaadete, sõiduaegse võistluse ja personaliseeritud juhendamisega iga sõitu laupäevastest rühmasõitudest pikkade soolosõitudeni.
- KIRGAS VÄRVILINE EKRAAN KUVAB ÜKSIKASJALIKUD KAARDID JA ANDMED
- AKU PEAB NÕUDLIKES OLUDES VASTU KUI 20 TUNDI
- SAA TEADA TEISTE RATTURITE TEATATUD EEOHTUDEST1
- LOO SEADMES RADU JA VAATA KAARDIL TEEKATTE TÜÜPI
- HOIATA RATTUREID JA JALAKÄIJAID SEADMEL OLEVA RATTAKELLAGA
- RÜHMASÕIDU FUNKTSIOONIGA PÜSID ÜHENDUSES JA KONKURENTSIS
SEE, MIS SULLE MEELDIB
GALVENĀS FUNKCIJAS
- KIRGAS VÄRVILINE EKRAAN. Kirka värvilise puuteekraani ja uute viisidega andmete vaatamiseks näed oma andmeid ja kaarte üksikasjalikumalt kui iial varem.
- SÕIDUKS VALMIS AKU. Nõudlikumates oludes on aku kasutusaeg kuni 20 tundi, akusäästurežiimis kuni 60 tundi.
- TEEOHTUDE HOIATUSED. Saa teada teiste ratturite teatatud teeohtudest ja anna endagi panus1.
RÜHMASÕIT
Püsi rühmasõitudes ühenduses1 sõidusisese sõnumside, reaalajas asukohtade ja juhtumituvastuse hoiatustega2; lõbu saad lisada sõidusiseste tõusude edetabelite ja sõidujärgsete auhindadega.
GARMIN COACH
Treeni sündmuse jaoks, saavuta eesmärk või paranda vormi ratturitele mõeldud Garmini treeneri treeningukavadega. Seadista see lihtsalt rakenduses Garmin Connect™ ja las Garmini treener loob seejärel kohandatud igapäevased treeningud, mis aitavad sul eesmärke saavutada. Selles sisaldub Garmini jalgratturitreener, mis loob sinu sooritusvõime, taastumisega kohanduvaid treeningkavasid ja muud.
SISSEEHITATUD KÕLAR
Kuula treeningu- ja navigeerimisviipasid ning anna sõitjatele ja jalakäijatele märku, kasutades valjukõlalist seadmel asuvat rattakella,
TREENI NUTIKAMALT KUI IIAL VAREM
VALMISTU
- TREENITUSTASE. Hinda oma tulemusnäitajaid, et näha, kas treenid tulemuslikult3.
- KUUMUSE JA KÕRGUSEGA KOHANDUV. Vaata, kuidas su keha kuumuse ja kõrgusega kohanemisega toime tuleb’3.
- JALGRATTASÕIDU VÕIMEKUS JA RAJA NÕUDED. Võrdle oma rattasõiduvõimekust konkreetse raja nõuetega ja keskendu treeningule õigest küljest3.
- IGAPÄEVASEID TREENINGSOOVITUSI. Saage teada, kas teil on rahulik ja tasakaalustatud päev või stressirohke päev.
- SEADMESISENE TEEKONNALOOJA. Radade lihtne loomine otse seadmes, kasutades tundlikku puuteekraani, samuti tee pinnakatte tüübi kuvamine kaardil, mis aitab sõidu planeerimise ja sõitmise ajal teadlikkust tõsta.
- SÕIDUSPETSIIFILINE MARSRUUT. Vali oma sõidu jaoks sobiv marsruut, olenemata sellest, kas olete mäel, kruusarajal või maanteel.
- RAKENDUSE TRENDLINE POPULAARSED MARSRUUDID. Sinu Edge seade leiab parima teekonna, milleks tehakse valik teiste Garmini seadet kasutavate jalgratturite enim kasutatud teede (ja radade) seast.
- RATTASPETSIIFILINE KAARDISTAMINE. Kasuta sõidul eellaaditud kaarte, mis sisaldavad Trailforksi ülemaailmseid maastikurattaradade andmeid.
- WI-FI-ÜHENDUVUSEGA KAARDIHALDUR. Lisa, vaheta või uuenda kaarte seadme Wi-Fi-ühendusega.
TREENI JA TEE TULEMUS
- REAALAJAS VÕHMA ÜLEVAATED. Hangi sõidu ajal vastupidavuse soovitused3 et saaksid jälgida, kui palju jõuvarusid sul veel jäänud on.
- JÕUDLUSJUHIS. Halda jõupingutusi sõidu käigus soovitatud jõudlusjuhistega. Jõudlusjuhised sisaldavad nüüd ka reaalajas vastupidavuse ja tuule andmeid, et kohandada sinu eesmärke sõidu ajal3.
- CLIMBPRO TÕUSUPLANEERIJAT. Vaata jäänud tõusu pikkust ja kallet sõidu ajal, et saaksid mõõta nõutavad pingutust ja näha kaardil läheduses olevaid tõuse.
- RATTASÕIDU DÜNAAMIKA. Täiustatud rattasõidumõõdikuid annavad muutuvates tingimustes sooritusest ülevaate3.
- MTB DÜNAAMIKA. Jälgi sõidu vajalikke andmeid nagu hüpete arv, hüppe pikkus ja õhus oleku aeg.
- MÕÕDIKUD GRIT JA FLOW. Grit hindab raja raskusastet. Flow mõõdab, kui sujuvalt sa sellel sõidad.
- PÖÖRDEST PÖÖRDENI NAVIGEERIMISE ABIL. Püsi üksikasjalikke juhiste ja hoiatuste abil kursil.
- TAGASI ALGUSESSE. Kui oled eksinud või tahad varakult koju minna, naase rajale või alguspunkti.
- TOITUMISE JA VEETARBIMISE HOIATUSED. Hoolitse sõites enda energiavarude eest märguannete abil, mis annavad teada, kui on aeg juua või süüa.
JALGRATTASÕIDU OHUTUS JA TEADLIKKUS
- ÜHILDUV VARIA SEADMETEGA. Seo oma Edge’i seade enda Varia tahavaateradari ja nutikate tuledega, et näha ja olla nähtav.
- JUHTUMITUVASTUS. See funktsioon saadab sinu asukohaga sõnumi2 hädaolukorra kontaktisikutele, kui maanteel või maastikul on juhtunud intsident. Funktsioon GroupRide teavitab sind rühma teiste sõitjatega juhtunud õnnetustest.
- FUNKTSIOON LIVETRACK. Sulle lähedased inimesed saavad jälgida nüüd sinu asukohta reaalajas ja näha sinu kiiruse ja rajaplaani1 andmeid.
- JALGRATTA ALARM. PIN-koodiga kaitstud häire annab sinu ühilduva nutitelefoni kaudu märku, kui sinu jalgratast liigutatakse.
- SEADME INREACH ÜHILDUVUS. Püsi ühenduses kõikjal, kus sõidad, sidudes selle oma ühilduva inReachi satelliitkommunikaatoriga4,
ÜHENDUVUS
- GARMIN PAY VIIPEMAKSED. Ostle liikvel olles, kasutades Garmin Pay viipemakseid kindlaks määratud teenusepakkujate kaudu.
- NUTITEAVITUSED. Saa tekstsõnumeid ja teavitusi oma Edge’i rattakompuutrisse, kui oled selle ühilduva nutitelefoniga sidunud.
- NUTIKA TREENERI ÜHILDUVUS. Selle Edge seadme saab siduda sisetrenažööriga, et saaksid jälgida oma koduseid sõite.
- ELEKTRIRATTA ÜHILDUVUS. Ühenda see oma ANT+ tehnoloogia ühilduva elektrirattaga.
- CONNECT IQ POOD. Laadi alla kohandatavaid andmevälju ning hangi rakendusi ja vidinaid meie Connect IQ poest nutitelefoni rakendust,.
- ELEKTROONILISE KÄIGUVAHETUSSÜSTEEMI ÜHENDUVUS. Konfigureeri valitud käiguvahetussüsteem, et juhtida oma Edge seadet ja vaadata aku kasutusaega, sirvida andmelehti ja palju muud.
1Ühilduva nutitelefoni ja rakendusega Garmin Connect™ kasutamisel
2Kui on seotud ühilduva nutitelefoniga. Ohutus- ja jälgimisfunktsiooni nõudeid ja piiranguid vt aadressilt Garmin.com/safety..
3Kui on seotud ühilduvate anduritega.
4Vajalik on satelliitsidetellimus. Mõnes jurisdiktsioonis on satelliitsidevahendite kasutamine reguleeritud või keelatud. Sinu kohustus on teada ja järgida kõiki kohaldatavaid seadusi jurisdiktsioonides, kus sa kavatsed seadet kasutada.
Kuna insenerid teevad toodetele pidevalt uuendusi, ei pruugi need piltidel, videodes ja tehnilistes andmetes alati kajastuda.
Lisainfo
| Kaal | 0.124 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 5.8 × 11.4 × 1.9 cm |
| Füüsilised mõõtmed | 60,2 x 118,5 x 16,3 mm |
| Puuteekraan | Jah |
| Värviline ekraan | Jah |
| Ekraani suurus | 88,9 mm diagonaal |
| Ekraani eraldusvõime | 480 x 800 px |
| Kaal | 161 g |
| Aku kasutusaeg | Kuni 20 tundi tihedas kasutuses Kuni 60 tundi akusäästurežiimis |
| Välise toiteallika ühilduvus | Jah |
| Veekindlus | IPX7 |
| Mälu | 64 GB |
| Ajalugu | 200 h |
| Barometrisks altimetrs | Jah |
| Galileo | Jah |
| Glonass | Jah |
| GPS | Jah |
| Nutitelefoni platvormi ühilduvus | Android™, iPhone® |
| Ühenduvus | ANT+®, Bluetooth®, Wi-Fi® |
| Nutiteavitused | Jah |
| InReach-seadmega ühilduv | Jah |
| LiveTrack | Jah |
| Juhtumituvastus valitud tegevuste ajal | Jah |
| Sõitjate vaheline sõnumiteenus | Jah |
| Jalgratta alarm | Jah |
| Auto Pause | Jah |
| Igapäevased treeningsoovitused | Jah |
| Auto Lap | Jah |
| Segmendid | Jah |
| Physio TrueUp | Jah |
| ClimbPro tõusuplaneerija | Jah |
| Pakendi sisu | Ainult seade |
| Garmin Pay | Jah |
| Ekraani tüüp | Vedelkristall |
- Rattasõidukompuuter Edge 1050
- Ette paigaldatav kinnitusvahend
- Standard kinnitus
- Randmepael
- Laadimine/andmekaabel
- Dokumentatsioon

































