Garmin Rally RS/XC210




Garmin Rally RS/XC210
Algne hind oli: €1,349.00.€1,214.99Current price is: €1,214.99. (Saa soodustust €134.01)
Kohapeal veel 1
Jälgi oma sooritusvõimet Rally RS/XC210 komplekti abil. See kahe anduriga võimsusmõõtur pakub täpseid võimsusandmeid, kaks kaasasolevat pedaalikorpuse komplekti on hõlpsasti ümbertõstetavad maantee- ja maastikurataste vahel.
- Ametlik edasimüüja koos garantiiga
- Kiire tarne kogu Baltikumis ja Euroopas
- Nõustamine enne ja pärast ostu
- Sobivad lisatarvikud ja soovitused toote juurde
- Turvalised maksed GPay, Apple Pay, Visa ja Mastercardiga
Kirjeldus
TEA TÄPSET VÕIMSUST KÕIGIL SÕITUDEL
- VÕIMSUSMÕÕTURIT ON LIHTNE PEDAALIKORPUSTE VAHEL ÜMBER TÕSTA
- LAETAV, SÕIDUAEG KUNI 90 TUNDI
- ÜLIMALT TUNDLIK JA TÄPNE +/-1% PIIRES
- TÄIUSTATUD RATTASÕIDU DÜNAAMIKA AITAB SUL TREENIDA
- PEDAL IQ NUTIKAS KALIBREERIMINE ANNAB TEADA KALIBREERIMISE VAJADUSEST
- ÜHILDUB SINU KLAMBRITEGA SHIMANO SPD-SL (RS) MAANTEESÕIDUKS JA KLAMBRITEGA SHIMANO SPD (XC) MAASTIKUSÕIDUKS
SEE, MIS SULLE MEELDIB
GALVENĀS FUNKCIJAS
- HÕLPSASTI ÜMBERTÕSTETAV. Seda pedaalipõhist võimsusmõõturit saab paigaldada sarnaselt tavalisele pedaalile ja kiirelt jalgrataste vahel ümber tõsta. Tänu kaasasolevatele maantee- ja maastikusõidu pedaalikorpustele saad oma võimsusmõõturit kiirelt ning lihtsalt jalgrataste vahel ümber tõsta.
- TÄIUSTATUD RATTASÕIDUDÜNAAMIKA. Mõista paremini oma sõitu, tuginedes täpsetele andmetele vasaku/parema jala tasakaalu, istumis- ja seisuaja võrdluse ning võimsusfaaside kohta.
- ÜLIMALT TÄPNE. Ümberkujundatud tensoanduri ja lisatud güroskoobiga võimsusmõõturiga pedaalid on ülimalt tundlikud ning täpsed +/-1% piires.

TEA, MILLAL KALIBREERIDA
Pedal IQ nutika kalibreerimise funktsioon annab märku vajadusest kalibreerimise järele mitme teguri põhjal, näiteks temperatuuri muutused eelmisest kalibreerimisest saadik, seotult ühilduvate Garmini seadmetega.

MUUDKUI SÕIDA
Need laetavad pedaalid võimaldavad kuni 90 tundi sõiduaega. Kõigest 15-minutiline kiirlaadimine lisab kuni 12 tundi sõiduaega. Transpordirežiim võimaldab pedaalid uneolekusse viia, et akut transpordi kestel säästa.

VASTUPIDAV SÜSINIKKONSTRUKTSIOON
Kergem. Tugevam. Õhem. Pedaalide Rally RK210 uhiuus süsinikkonstruktsioon on välimuselt profitasemel. Kaasasolevad pedaalikorpused XC210 on täismetallkonstruktsiooniga, pedaali väiksem kõrgus vähendab kokkupõrkeid kivide ja puujuurtega.
LOODUD PUHTAKS SOORITUSEKS
ANALÜÜS
- JÕUANDMED. Saa uudne ettekujutus oma sooritusvõimest ning võimsuse ja rütmi suhtest1.
- KAKS ANDURIT. Rohkem andureid paremaks ülevaateks. See kahe anduriga võimsusmõõtur näitab täiustatud rattasõidu dünaamikat, võimsust, rütmi, vasaku/parema jala tasakaalu, seisu- ja istumisaja võrdlust jm.
- ISTUDES VS SEISTES. Jälgi igas asendis veedetud aega ja hinda positsiooni efektiivsust.
- ENERGIAVÄLJUNDI FAAS. Saa selge ülevaade energia tootmisest pedaali käigu lõikes.
- PLATVORMIKESKME NIHE. Jälgi kus pedaali vajutuse ajal jõud tekib ja kindlusta sellega õige klambripositsioon.
- TÄIELIKULT ÜHENDATUD. Seo võimsusmõõturiga pedaalid Rally RS/XC210 ühilduva Edge jalgrattaarvutid ja rakendusega Garmin Connect andmete hõlpsaks üleslaadimiseks ning tarkvara uuendamiseks2.
- SINU ANDMED SEAL, KUS NEID VAJAD. Treeni populaarsete rakendustega nagu Strava, TrainingPeaks, TrainerRoad jm ning vaata oma treeninguandmeid rakenduses Garmin Connect.
- ÜHILDUB OVAALSE HAMMASRATTAGA. Võimsusmõõturiga pedaalid Rally sobivad kasutamiseks koos ovaalsete hammasratastega, pakkudes täpseid andmeid ka nende puhul.
- KASUTA TREENIMISEKS TACX. Ka siis, kui sa ei treeni siseruumides nutitrenažööri kasutades, võid ikkagi ühendada need võimsusmõõturiga pedaalid rakendusse Tacx Training et avastada kuulsaid radu üle kogu maailma, sooritada treeninguid jm3.
1Kasutamisel koos sinu ühilduva Garmini rattaarvuti või nutikellaga
2Tarvis on ühilduva nutitelefoni rakendust seotult Rally RS210
3Vajalik on Tacx Premiumi või Premium HD tellimus.
TrainingPeaks on ettevõtte Peaksware, LLC registreeritud kaubamärk.
Kuna insenerid teevad toodetele pidevalt uuendusi, ei pruugi need piltidel, videodes ja tehnilistes andmetes alati kajastuda.
Lisainfo
| Kaal | RS – 312 g, XC – 436 g |
|---|---|
| Veekindlus | IPX7 |
| Aku kasutusaeg | Kuni 90 tundi |
| Patarei tüüp | Laetavad |
| Klambritüüp | SHIMANO SPD-SL/SHIMANO SPD |
| Täpsus | <2,5% |
| Pedaali korpuse materjalid | RS – süsinikmaterjalil põhinev teostus, XC – täismetallist pedaalikorpus |
| Võimsuse andmed | Jah |
| Side | ANT+, BLUETOOTH, USB (USB-C ühilduv) |
| Q-faktor | 53 mm (55 mm koos kaasasoleva 2 mm seibiga) |
| Mõõtmise asukoht | Võll |
| Virna kõrgus | 11,5 mm, 12,2 mm |
| Maksimaalne sõitja kaal | 105 kg |
| Pedal IQ nutikas kalibreerimine | Jā |
| Reisirežiim | Jah |
| Rattasõidu dünaamika | Jah |
| Kiirlaadmine | 12 tundi 15-minutilise laadimisega (vajalik on USB-C) |
| Väli kalibreerimine | Jah |
- Pedaalipõhine võimsusmõõtur Rally RS210
- Pedaalikorpused Rally XC
- Kaks laadimisklambrit ja laadimiskaablit
- SHIMANO SPD ühilduvad klambrid
- SHIMANO SPD-SL ühilduvad klambrid
- Riistvara
- Dokumentatsioon














