Isostar Electrolytes Lemon Lime 90g
Immuunsust toetavad sidrunimaitselised elektrolüütide kihisevad tabletid. 1 tuub sisaldab 18 tabletti (18x 500ml joogi jaoks). 0 suhkrut, 0 kalorit. Sisaldab olulisi elektrolüüte (naatrium, kaalium, magneesium, kaltsium) ja vitamiine C, B1, B2, B6. Ideaalne lühikesteks treeninguteks (alla 1 tunni) ja igapäevaseks hüdratsiooniks. Ilma kunstlike värv- ja säilitusaineteta.
€7.45
Kaupluses olemas
Üle 30€ ostu korral tasuta tarne
- Kiire tarne
- Usaldusväärne kvaliteet
- Turvaline tasumine
- Garmin 2-aastane garantii
👥 Teised ostjad valisid ka
Võtke Electrolytes Hydrotabs Immunity tabletid endaga lühikeste treeningute ajal kaasa: olulised elektrolüüdid ja vitamiinid B6 ja C ilma suhkruta.
| Üldised | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| ||||||
Kasutamine
Lahustage 1 tablett 500 ml vees, kuni see on täielikult lahustunud.
Lühiajaliste treeningute ajal või pärast seda, sõltuvalt hüdratsioonivajadusest: jooge tegevuse ajal regulaarselt väikeste lonksudena.
Igapäevane kasutamine: Võib tarbida ka igapäevaselt, eriti kuuma ilmaga, suurenenud higistamise perioodidel või osana aktiivsest elustiilist.
Koostisosad
Mineraalid (naatrium, kaalium, kaltsium, magneesium), looduslikud sidruni- ja laimimaitseained, C-vitamiin, magusaine: stevia glükosiidid (steviast). Ei sisalda kunstlikke värv- ja magusaineid.
Toiteväärtus
| Toiteväärtus | Toode (1 tablete / 500ml) |
|---|---|
| Energia Kcal/Kj | 0/0 |
| Süsivesikud | 0g |
| millest suhkrud | 0g |
| Rasvad | 0g |
| millest küllastunud rasvhapped | 0g |
| Sodium | 320mg |
| Potassium | 314mg |
| Magnesium | 159mg |
| Calcium | 147mg |
* Satur arī vitamīnus C, B1, B2 un B6 normālai imūnsistēmai un enerģijas metabolismam.
Arvustuse postitamiseks peate olema isse logitud.










Tagasiside
Pole veel arvustusi.