Garmin Approach G82
Me aitame sul mängida väljakul, puttimisgriinil ja rajal meie kantava löögimonitori ja kvaliteetse GPS-käsiseadmega Approach G82.
Kuumakse al. €5.67 / 18 kuu€100.00
Ainult 1 on kaupluses olemas
Üle 30€ ostu korral tasuta tarne
- Kiire tarne
- Usaldusväärne kvaliteet
- Turvaline tasumine
- Garmin 2-aastane garantii
👥 Teised ostjad valisid ka
HEA RAUND ALGAB SIIT
Me aitame sul mängida väljakul, puttimisgriinil ja rajal meie kantava löögimonitori ja kvaliteetse GPS-käsiseadmega Approach G82.
PÕHIFUNKTSIOONID
- 5″ KÕRGE RESOLUTSIOONIGA PUUTEEKRAAN
- INTEGREERITUD LÖÖGIMONITOR
- SAA TEADA PUTTIMISLÖÖGI PIKKUS JA TEMPO
- 43000+ EELLAADITUD RAJAD
- AEROFOTOD TAGAVAD TÄIUSTATUD VAATE¹
- KUNI 25 TUNDI AKU TÖÖAEGA GPS-REŽIIMIS

PANE END MÄNGUVALMIS
Seadista oma Approach G82 väljakul ja puttimisgriinil kiiresti, et täiendada oskusi enne mängu algust.

SISSEEHITATUD LÖÖGIMONITOR
Löögi täiustamiseks esitatakse sulle palli löömisel selle kiiruse, kepi liikumiskiiruse, jõuteguri ja tempo andmed.

PUTTIMISANDMED
Paranda oma puttimise ühtlust puttimislöögi pikkuse, tempo ja golfikepi ja palli kiiruse andmetega.

KOTI KAARDISTAMINE
Väljakul olles saad hinnata oma golfikeppe ja seda, kui kaugele sa nendega tavaliselt palli lööd.

AEROFOTOD
Aktiivsed aerofotod annavad sind eest ootavast löögist parema ülevaate Garmin Golf™ liikmesuse.

43000+ EELLAADITUD RAJAD
Saa rohkem kui 43000 täisvärvilist CourseView’ kaartidele golfiväljakult kogu maailmas.
RAKENDA OMA HARJUTUSI PRAKTIKAS
- VIRTUAALNE GOLFITEENER – Saad golfikepi soovituse, mis mis põhinevad tuule², kõrguse ja löögi andmetel. Või kasuta seda lihtsalt koti kaardistamisandmete jaoks.
- TÄIUSTATUD PLAYSLIKE DISTANCE – Ole teadlik, kui kaugele iga mängitav löök väljakuga, mis on kohandatud vastavalt kõrguse muutustele ja keskkonnatingimustele².
- TUULE KIIRUST JA SUUNDA – Tuule kiiruse ja suuna teavet ning reaalajas punktiandmeid näed, kui seod seadme nutitelefoni rakendusega Garmin Golf.
- GRIINI VAADE – Näe griinide kuju kõikjalt, kus sa väljakul oled ja paiguta märk käsitsi tänasele asukohale.
- AUTOMAATNE LÖÖGI JÄLGIMINE – Jälgi iga golfikepi iga lööki Approach CT10 golfikepi jälgimise anduritega (müüakse eraldi).
- KAUGUSE ESITAMINE – Seo Approach G82 käsiseade ühilduva kaugusmõõtjaga, et näha täpset kaugust lipuni.
- Griini kontuuriandmed – Vaata griini kaldenurka, et plaanida lähenemine ja pall auku lüüa¹.
- PINPOINTER – Sa tead suunda lipu juurde isegi pimekohtades.
- OHU ÜLEVAADE – Oma kriitilist kaugusteavet, nii et tead, mida vältida.
- Vahemaa griinini – Vaata kaugust griini alguse, lõpu ja keskkohani.
- DIGITAALNE PUNKTITABEL – Jälgi löögimängu, punktimängu, auke ja rajamängu muudetavate händikäppidega.
- PAIGALDUSVALIKUD – Kinnita sisseehitatud magnetiga käru või klambriga koti külge.
- KOMPLEKTI KUULUB KA RADARIALUS – Alus kinnitub magnetiliselt seadme tagaküljele ja toetub golfipallile, et Approach G82 õigesti paigutuks.
- FIND MY GARMIN – Kui selle maha unustasid, leiad oma käsiseadme nutitelefoni rakendusega Garmin Golf.
- AKU KASUTUSAEG – Aku kestvus on GPS-režiimis kuni 25 tundi ja radarirežiimis kuni 8 tundi.
- VEEKINDEL – Jätka mängimist – vihma või päikesega – koos IPX7 veekindluse kaitseklassiga
Tehnilised andmed
Üldine | |
| Füüsilised mõõtmed | 84,3 x 160,5 x 21,8 mm (3,3″ x 6,3″ x 0,9″) |
|---|---|
| Kaal | 308 g (10,9 oz) |
| Veekindluse tase | IPX7 |
| Puuteekraan | Jah |
| Ekraani tüüp | Peegeldav värviline puuteekraan |
| Ekraani suurus | 127 mm (5″ diag.) |
| Ekraani eraldusvõime | 480 x 800 pikslit |
| Patarei tüüp | Sisseehitatud korduvlaetav liitium-ioon aku |
| Aku kasutusaeg | Kuni 25 tundi gps-režiimis Kuni 8 tundi radarirežiimis |
| Liides | USB-C |
Andurid | |
| GPS | Jah |
| Ülitundlik vastuvõtja | Jah |
Igapäevased nutifunktsioonid | |
| Ühenduvus | Bluetooth® Smart |
| Nutitelefoniga ühilduv | Jah |
Golfifunktsioonid | |
| Eellaaditud 43 000 ülemaailmse rajaga | Jah |
| Kaugus griini ette-, keskossa ja taha | Jah |
| Kaugus layup’ide ja dogleg’ideni | Jah |
| Mõõdab löögikauguse (arvutab löökide täpse kauguse mis tahes raja punktist) | Jah |
| Digitaalne punktitabel | Jah |
| Kohandatud sihtmärgid | Jah |
| Statistika jälgimine (löögid, putte ringi kohta, griinid ja fairway’de löögid) | Jah |
| Täisvektorkaart | Jah |
| CourseView automaatuuendused | Jah |
| Griini vaade | Jah |
| Lipu käsitsi asend | Jah |
| Ohud ja rajatakistused | Jah |
| PinPointer | Jah |
| PlaysLike Distance | Jah |
| Sihtmärgi puude (puuduta ekraanil sihtmärki, et kuvada vahemaa mis tahes punktini) | Jah |
| Händikäpi punktiarvestus | Jah |
| SwingTempo | Jah |
| Tempotreening | Jah |
| Voorutaimer/odomeeter | Jah |
| Ühildub golfikepi automaatse jälgimisega (vajab lisatarvikut) | Jah |
| Tuulekiirus ja suund (vajalik on ühendus golfirakendusega) | Jah |
| VIRTUAALNE GOLFITEENER | Jah |
| Saab siduda rakendusega Garmin Golf | Jah |
| Turniiri reeglistik | jah (seadistusega) |
| Rohelised kontuurid (Garmin Golfi liikmelisusega) | Jah |
| Aerofotod (Garmin Golf liikmesusega) | Jah |
| Laser range arc (Range relay) | Jah |
| Leia mu Garmini seade (aitab leida kadunud seadet) | Jah |
Löögimonitori andmed | |
| Kepipea kiirus | Jah |
| Palli kiirus | Jah |
| Löögitegur | Jah |
| Hinnanguline vahemaa | Jah |
| Puttimise pallikiirus | Jah |
| Puttimise kepikiirus | Jah |
| Puttimistempo | Jah |
| Puttimise löögipikkus | Jah |
Löögimonitori funktsioonid | |
| Mõõtetehnoloogia | Radar |
| Soojendusrežiim | Jah |
| Sihtmärgi tabamise harjutused | Jah |
| Harjutamise ja mängimise režiimid (sh soojendus, virtuaalne raund, sihtmärgi tabamise harjutus, tempo treenimine) | Jah |
| Pikkade löökide harjutusala | Jah |
Turva- ja juriidiline teave | |
| EL-i andmemääruse teave – Pihuseadmed | Jah |
Komplektis
- Approach G82 tipptasemel GPS-käsiseade
- Radarialus ja karabiiniga kotiklamber
- Laadimine/andmekaabel
- Dokumentatsioon
Show only reviews in Eesti (0)
Arvustuse postitamiseks peate olema isse logitud.















Tagasiside
Pole veel arvustusi.